Многие темы доступны после авторизации.
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум самопознания и просветления » Форум самопознания » Беседка » Электронные книги (ЖЕЛАЮЩИМ СБРОШУ)
Электронные книги
Ирина8982 Дата: Среда, 09.01.2013, 22:48 | Сообщение # 1
опытный
Группа: Пользователи
Сообщений: 1133
Репутация: 26
Статус: Offline
Недавно угостили электронным вариантом книг П. Успенского и Гуджиева. Их последователей и учеников - нет. Сброшу желающим.
Андрей75 Дата: Среда, 20.02.2013, 23:17 | Сообщение # 2
практикующий
Группа: Пользователи
Сообщений: 92
Репутация: 20
Статус: Offline
А у Вас простых книг Гурджиева нет случайно  а то от электронных глаза на лоб лезут.
Makstas Дата: Вторник, 11.10.2016, 22:43 | Сообщение # 3
ищущий
Группа: Пользователи
Сообщений: 49
Репутация: 6
Статус: Offline
Гарна тема. Але, книг якось замало )) Хотів би попросити всіх, щоб порекомендували тут хоча б декілька своїх улюблених книг (бажано по темі сайту). Хотів би щось почитати, а не знаю що. Якщо в когось є таке саме бажання, то зі свого боку рекомендую
книгу і роман Генрика Сенкевича "Quo Vadis" у перекладі Олега Бурячківського. Свого часу саме після неї у мене запанував спокій, який протримався місяць- два.
Читав її з ранку до вечора.
З того, що я пам'ятаю, книга про смиренність християн у часи Римської імперії і оййо... любовна історія  wink . "Quo Vadis" з латинської означає "куди прямуєш".
Гарно написана+ тема відповідна.
Одним словом-- насолоджуйтесь !

Добавлено (11.10.2016, 22:43)
---------------------------------------------
Цікаво і те, що, скоріш за все, легкість після книги наступила бо, щоб її прочитати і насолодитися (як і будь яким іншим заняттям) потрібно бути усвідомленим. По іншому, ви просто не зрозумієте і не запам'ятаєте текст з першого разу, якщо не будете читати уважно ! )) Я цю книгу читав у госпіталі взагальному до 3 днів, 550 сторінок. Зранку і до вечора. Була, така собі, своєрідна медитація )



Сообщение отредактировал Makstas - Вторник, 11.10.2016, 22:49
pro-svet Дата: Пятница, 14.10.2016, 14:32 | Сообщение # 4
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 5321
Репутация: 171
Статус: Offline
Makstas, Йога-Васиштха biggrin
Не только по теме сайта, но и с интересными мистическими историями smile И тоже немаленькая))

Форум самопознания и просветления » Форум самопознания » Беседка » Электронные книги (ЖЕЛАЮЩИМ СБРОШУ)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: